Odp.: Powracający z Diablo II barbarzyńca dzierżący dwie bronie to jeden ze stoickich strażników Szczytu Arreat.  Ten wyposażony w nowe potężne zdolności i zagrania berserker opancerzony w najcięższe zbroje płytowe używa brutalnego oręża, by unicestwić demoniczne siły zagrażające Sanktuarium.

Budzący grozę szaman wywodzi się z owianego mrokiem strasznych tajemnic Szczepu z Pięciu Wzgórz należącego do legendarnej rasy umbaru. Szaman posiada do swej dyspozycji zaklęcia i moce alchemiczne; może przyzywać do walki widmowe ogary, roje szarańczy oraz armie zombie; miota również wybuchającymi miksturami niszcząc każdego demona na tyle nierozważnego, by zlekceważyć moce umbaru.

Czarodziej to władca żywiołów oraz mistrz manipulacji czasoprzestrzenią. Walczy z hordami Płonących Piekieł rzucając niszczycielskie błyskawice, przesyłając strumienie magicznej energii oraz tworząc obszary przestrzeni znajdujące się poza zwykłym strumienia czasu.

Mnich to wprawny wojownik o niezrównanej zręczności. Jego bronią są szybkość, święty zapał oraz dążenie do doskonałości fizycznej i duchowej. Mnisi w ferworze bitwy przypominają duchy poruszając się szybciej, niż ludzkie oko jest w stanie zarejestrować i uderzając na wrogów gradem błyskawicznie zadawanych ciosów.

Łowca demonów poświęcił swe życie tylko jednemu: wytropieniu i zniszczeniu wszystkich demonicznych stworzeń, które odważą się zagrozić ludzkości. Zwinny i władający dwoma lekkimi kuszami ze śmiertelną sprawnością łowca demonów stosuje na polach bitwy Sanktuarium cały arsenał nasyconych magią urządzeń oraz mistycznych pułapek.

 

Reklamy